ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاین
13 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت پروفایل کاربران)

عضو: 0
مهمان: 13

ادامه...

مراحل ثبت نام: پایه » متمم

پایه

شناسه‌ی‌کاربری *
پست‌الکترونیکی *
رمزعبور *
تکرار رمزعبور *
شرایط عضویت *
به نام خدا
از اینکه وبسایت ناروتو فارسی ، مرجع هواداران ناروتو در ایران را برای عضویت انتخاب کرده اید از شما سپاسگذاریم .
در اولین مرحله شما می بایست یکی از شخصیت های دنیای ناروتو را از این لیست ( اینجا کلیک کنید ! ) انتخاب کنید و سپس به عضویت با شناسه کاربری مطابق با آن شخصیت اقدام کنید .
دقت کنید که شما قادر به استفاده از فاصله ( Space ) در شناسه کاربری خود نیستید .

با توجه به اینکه برای وب مستر‌‌ها و مدیران سایت این امکان که پست‌‌ها را به سرعت بازبینی کنند و موارد خلاف قوانین را حذف کرده یا ویرایش کنند، وجود ندارد؛ بنابر این مسئولیت نوشته‌‌ها بر عهده‌ی نویسندگان آن‌هاست و از این لحاظ وب‌مستر‌ها و مدیران سایت هیچ مسئولیتی ندارند.
شما با عضویت در این سایت قبول می‌کنید که پست‌‌هایی که حاوی مطالب توهین آمیز، مزخرف‌، مبتذل‌، افترا آمیز‌، ایجادکننده‌ی دشمنی و تهدید در سایت‌، خلاف عفت و عرف عمومی جامعه باشند، ننویسید.
با نوشتن هر کدام از مطالب ذکر شده شما فورا و بدون قید و شرط از سایت اخراج خواهید شد.
IP تمام پست‌‌ها ذخیره می‌شود تا بتوان این گونه موارد را با دقت پیگیری کرد. توجه کنید که داشتن چند شناسه برای یک کاربر ممنوع است.
شما با عضویت در این سایت موافقت می‌کنید که وب‌مستر‌ها، مدیران و ناظران سایت در هر لحظه و با هر دلیلی عنوان‌‌ها و پست‌‌ها را ویرایش و حذف کنند و یا عنوان‌‌ها را ببندند. به عنوان یک کاربر شما موافقت می‌کنید که تمام نوشته‌‌های شما در دیتابیس سایت ذخیره شود ،
اگر در هر زمان اطلاعات وارد شده توسط شما در این سایت توسط افراد دیگر بدون اجازه و رضایت شما مورد سوء استفاده قرار گرفت، وب‌مستر‌ها، مدیران و ناظران سایت هیچ مسئولیتی ندارند حتی اگر این اطلاعات منجر به هک شدن و یا ضرر‌های روحی و روانی جانی و مالی به شما شود.
سیستم این سایت از کوکی برای ذخیره‌ی اطلاعات شخصی شما در کامپیوتر شما استفاده می‌کند. این کوکی‌‌ها شامل اطلاعاتی که شما در سایت وارد می‌کنید نیست و فقط برای بهتر شدن بازدید شما در سایت استفاده می‌شود.
نشانی پست‌الکترونیکی شما که برای ثبت‌نام وارد می‌کنید فقط برای دادن اطلاعات به شما و ارسال واژه‌ی رمز جدید و آگهی‌رسانی در مورد به روز شدن قسمت‌‌های مختلف سایت و از این قبیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با تشکر
مدیریت وبسایت ناروتو فارسی

با زدن روی دکمه‌ی ثبت نام در زیر شما شرایط بالا را قبول می‌کنید.

 
کد تایید *

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
*
*
* = لازم
Fire Fox Theme powered by xoops