ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاین
12 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت مقالات)

عضو: 0
مهمان: 12

ادامه...
مقالات :: بازی ناروتو

ناروتو شیپودن : نسل طوفان نینجای نهایی


یاماتو
ggali.blogfa.com
تحلیل و بررسی بازی ناروتو شیپودن : نسل طوفان نینجای نهایی
NARUTO SHIPPUDEN ULTIMATE NINJA STORM GENERATION
پروفایل نویسنده: یاماتو
یاماتو
به عنوان یکی از طرفدران سری Naruto، از بازی هایی که از روی آن ساخته می شوند، خیلی لذت برده ام، اما موضوع مهم اینجاست که وقتی انیمه را دیده باشید، بازی صحنه های غافلگیر کننده زیادی ندارد. البته احساسی که بازی به بازیکن انتقال می دهد، بسیار عالی از کار درآمده است. در بین بازی هایی که از روی انیمه، فیلم و... ساخته می شوند، سری Naruto عملکرد بهتری داشته و به همین دلیل استودیوی CyberConnect2 نسخه دیگری از این سری بازی ها که Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations نام دارد را برای عرضه در سال 2012 در دست ساخت دارد. Generations دقیقاً همان چیزی است که شما در انتظارش بودید.
این نسخه کل داستان ناروتو (Naruto) را در بر می گیرد. بازی ای که دو دهه مختلف از Naruto و دوستانش را روایت می کند. این بازی با ترکیب سری اول و Shippuden یک ماجراجویی بسیار بزرگ را پیش روی شما قرار می دهد و از این نظر بزرگ ترین بازی در این مجموعه خواهد بود که تا کنون ساخته شده است. این نسخه داستان سرایی بهتری دارد. در حالیکه مانگا و انیمه، روی شخصیت Naruto تمرکز دارند، بازی در کنار روایت ماجرای Naruto داستان شخصیت های دیگر را هم بیان می کند. داستانی که قبلاً به صورت کامل بیان نشده و در Generations قرار است تا شاهد آن باشیم. در حقیقت 60 دقیقه از انیمه اصلی که توسط همین استودیو برای پخش در تلویزیون ساخته شد، در این بازی قرار گرفته است.

متأسفانه باید تا عرضه بازی برای دیدن این قسمت ها صبر کنیم، چرا که CyberConnect2 هیچ چیزی درباره این موضوع بیان نکرده است. داستان بازی منحصر به فرد است و قسمت هایی را در آن می بینید که فقط برای این بازی طراحی شده اند. تیم سازنده، سیستم مبارزه ها و هوش مصنوعی را ارتقاء داده و کنترل بهتری را برای بازی به وجود آورده اند. کاربرد دکمه ها بهتر شده و تجربه بهتری را در درجه سختی های بالاتر به بازیکن انتقال می دهد. از دیگر قسمت های جدید بازی، سیستم امتیاز دهی به بازیکنان است که نقش پررنگ تری را در این عنوان ایفا می کند.
آقای هیروشی ماتسویاما (Hiroshi Matsuyama) رئیس استودیوی CyberConnect2 اعلام کرده که تمرکز آن ها روی خلق قسمت هایی بوده که برای بازیکنان جذاب باشد. او بر این باور است که اکثر بازی های لایسنس شده از روی فیلم و انیمه چندان خوب از کار درنمی آیند، اما در سطح بدی هم قرار نمی گیرند. استودیوی CyberConncet2 با تجربه ای که در خلق بازی های مبارزه ای دارد، سیستم مبارزه ای بسیار خوبی را در این عنوان به وجود آورده تا بازیکنان لحظات بسیار به یاد ماندنی ای را پای این بازی سپری کنند. همان طور که گفته شد، در این بازی اکثر شخصیت هایی که در این سری از بازی ها مشاهده کرده اید را خواهید دید. تمام شخصیت های سری اول به همراه تمام شخصیت های سری جدید در این بازی دیده می شوند.
به طور مثال، شما هم ناروتوی کوچک و هم ناروتوی سری جدید را در بازی می بینید. این موضوع برای تمام شخصیت های بازی رخ داده است. از شخصیت های جدید بازی می توان به هوکاگه چهارم، کاکاشی (Kakashi) کودک و... اشاره کرد. قطعاً بازی با این شخصیت ها برای خیلی از بازیکنان هیجان انگیز خواهد بود. بخصوص که بازی قرار است برای هر شخصیت یک سورپرایز بزرگ داشته باشد. روند مبارزه ها همانند نسخه های گذشته است و بازیکنان در محیط های بسیار بزرگ با تیم های سه نفره به جنگ با دیگر نینجاها می روند. همکاری تیمی در این نسخه بهتر شده و اگر این کار را بسیار خوب انجام دهید، می توانید کاری کنید که حریف اجازه نفس کشیدن هم نداشته باشد.
تمام شخصیت های بازی قدرت های مخصوص به خود را دارند که اجرای آن ها فوق العاده از کار درآمده است. فنون قوی ساکورا (Sakura) یا Rasenshuriken از ناروتو و فنون جدیدی که ساسکه (Sasuke) به کار می برد، نمونه هایی از این قدرت ها هستند. در تیم های سه نفره می توانید هر ترکیبی را که دوست داشتید، انتخاب کنید. از افراد نوجوان گرفته تا شخصیت های بزرگ تر و با تجربه تر می توانند در تیمی که به وجود می آورید، حضور داشته باشند. ضربه های ترکیبی در این نسخه بسیار جالب تر شده اند.
در ابتدا می توانید یکی از یاران خود را احضار کنید و به او دستور بدهید که یک فن چندضرب را اجرا کند. در همین حال هم مثلاً با شخصیت ناروتو در حال اجرای فن Rasenshuriken هستید. زمانی که اجرای فنون یار شما تمام شد، نوبت به آن می رسد که این فن فوق العاده قوی را روی حریف اجرا کنید. اگر دو تا سه بار از این حرکات اجرا کنید، مطمئن باشید که برنده بازی، تیم شما خواهد بود. از چیزی که در دموهای بازی مشخص شد، این بود که بازی همچنان حالت Cel-shaded و کارتونی خودش را حفظ کرده است. قسمتی که باعث شده بود این سری از بازی ها بسیار خوب به نظر برسند. به نظر می رسد که CyberConnect2 قصد دارد یک نسخه خوب دیگر از سری Ultimate Ninja Storm را پیش روی بازیکنان قرار دهد.
ترک بک
  • آدرس: http://www.naruto.ir/modules/article/view.article.php?c7/27
  • ترک بک: http://www.naruto.ir/modules/article/trackback.php?27
API: RSS | RDF | ATOM
Copyright© یاماتو & ناروتو فارسی
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
Meifeng11
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۲/۱۸ ۱۱:۲۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۲/۱۸ ۱۱:۲۷
جونین
عضویت از: ۱۳۹۲/۲/۸
از:
پیام: 577
 little white dresses
rather like the Porsche Style P 6780 introduced at Basel final year cheap wedding dresses online . Turns out that Eterna make Porsche Style watches vintage style wedding dresses , and that the (watered down somewhat) style could be a much better fit using the Porsche Style brand. The actual show scenario debuted via Hublot in front related with it s stay all through Baselworld 20 had been by far most likely probably the most incredible appeal within the Affordable! This nabled each and every consumer to figure out what kind of view may seem around the arm, sheath wedding dress together with a selection of versions also as dimensions obtainable. vintage bridesmaid dresses THE groundbreaking concept inside exhibit displays, the actual WatchTester is accessible to be able to everybody also as allows numerous view versions, dimensions also as colors to turn out to be utilized. Showed with regard towards the extremely initial time in front from

فرستنده شاخه
KIANA
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۱۵ ۳:۲۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۱۵ ۳:۲۲
کاگه
عضویت از: ۱۳۹۲/۴/۹
از: AHWAZ
پیام: 1051
 پاسخ به little white dresses
من بازی میخواممم

فرستنده شاخه
Meifeng11
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۵/۲۲ ۱۱:۴۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۵/۲۲ ۱۱:۴۸
جونین
عضویت از: ۱۳۹۲/۲/۸
از:
پیام: 577
 wholesale christian louboutin shoes
the regular issues a family members encounters, and how she handled me via all of my difficulties gave me the courage t continue. She's why I wanted t share my experiences, and exactly where I got my primary objective of wanting to shoes cheap : a.Help moms coping with GAPS kids.a. cheap high heels online When we lastly began the diet plan that want was what kept me going, and gave me the strength t push on via all of the hurdles of eliminating beloved foods likepotatoes, sugar, chocolate, and breads. cheap summer shoes Foods that till then had been the mainstay of my consuming habits. GAPS Diet plan Book Initially it was difficult, but as soon as I started seeing improvements I was hooked. Previously I had felt much better t get a month right here, per week there cheap adidas shoes , but this kept up month, following month. Inside 6 months I lastly felt regular once more, and following only

فرستنده شاخه
KIANA
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۶/۴ ۳:۲۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۶/۴ ۳:۲۲
کاگه
عضویت از: ۱۳۹۲/۴/۹
از: AHWAZ
پیام: 1051
 پاسخ به ناروتو شیپودن : نسل طوفان نین...
من این بازیو میخوامممممممممممممممم
Fire Fox Theme powered by xoops